europa - komentarze


Nowy rok zaczełam od różnego typu zmian...jedna z nich było(poprawienie?)tegoż bloga:)chociaż chyba nie do końca!Zmieniłam image:)czy na lepsze..hmmm??Przy okazji wertowania(strony głównej) zauwazyłam iż posiadam AKTYWNA ksiegę gosci..bo jak do tej pory "nieosiagalne"były dla mnie wpisy przybyszy z cyber przestrzeni:))
Łatwo więc wyobrazić sobie jakież było moje zdziwienie gdy oczom moim ukazało się dwanascie bardzo miłych komentarzy pod adresem moiego bloga:))Całej tej "zgrai" która mnie tak mile zaskoczyła bardzo dziekuje za odwiedziny i pozostawienie po sobie kilku sympatycznych zdań:)THX :p

Zmiany o których wspominałam,zapoczatkowane tylko i wyłacznie powaga sytuacji zwiazana z Nowym Rokiem...uwidoczniły się także w (my body)...nie wiem co za diabeł pokusił mnie do nałożenia samoopalacza na swoja wyblakła zima twarz:))hmmm chciałam wejsć w wielkim stylu:)w nowy rok..piekna i powabna!..a jak weszłam?wogóle nie weszłam...bo kto o zdrowych zmysłach wyszedłby z domu z takimi plamami na twarzy:))

Pozdrawiam...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.01.2005 :: 17:34 :: czuby.resetnet.pl

madzik

hej;)!! taki fajny blogasek, a juz tak dawno żadnej nowej notki nie było... :(:(
co jest.. ??
zapraszam do mnie:
madzik.talk.pl
3maj się i pamiętaj że czekam na nowe notki
papa:*:*:*
10.01.2005 :: 19:47 :: 80.51.230.6

ta aneta goss

heh pare notek wczesniej umiesilas moje opowiadanie! milo mi! zapraszam na mojego bloga:) szare-live.blog.pl
Talk.pl :: Wróć