europa - komentarze


Dzisiejszą notkę muszę zacząć od wyznania:)by czytelnie kontynuowac motyw mojej myśli...a mianowicie, pies pogrzebany jest w tym że należe do osób które liczy sie(1+0=1)tzn.singiel! Nie określę się jako osoba samotna bo to przywołuje bardzo mieszane odczucia,przynajmiej w moim przekonaniu!Wolę to nazywać po swojemu!
Dziś zastanawiałam się nad tym...jak wiele tracę odrzucając wiele spojzeń,uśmiechów skierowanych w moją stronę!Myslałam nad swoja samotnością i doszłam do wniosku że jestem straszną egoistką:) tak tak..egoistka!Zdaza mi sie patrzeć na potencjalnych kandydatów przez pryzmat powiezchowności lub stanu posiadania...bywam bardzo krytyczna
jeśli chodzi o "dobra partię" A czy przyszło mi kiedy kolwiek zastanowić się nad sobą...zastanowić sie nad tym co JA sama mam do zaoferowania?NIE niezastanawiałam sie poniewaz byłam zajęta ocenianiem ludzi!Wielu mioich znajomych uwaza ze jestem "za wybredna"lecz ja dziś uświadomiłam sobie że sposób w jaki podchodziłąm do tej pory do facetów zakrawał na zwykłe pazerstwo!Zastanawiające jest w jak krytyczny sposób do siebie podchodze..no ale lepiej postawić sprawe jasno i wyjaśnić samej sobie kilka pojęć:))...czy to coś da? NIEWIEM!Jest we mnie chyba zbyt wiele "lęków"obaw zwiazanych z wyższymi uczuciami:)Jeżeli uporam sie z jedną negatywną myślą za chwilę pojawia się kolejna...i chyba obarczanie Pana Boga o to że jeszcze się nie narodził mój "książe na białym mercedesie" nic tu nie da:) z drugiej strony obwinianie się za swoje niepowodzenia zwiazane z płcią przeciwną należą u mnie do normy!PARADOX prawda?Z jednaj strony otaczaja mnie "istoty niedopracowane" a z drugiej strony mam problem w nawiazywaniu z owymi istotami najprostrzych relacji:)))Full sprzeczność:)hee TAK NAPRAWDE sęk tkwi w tych lękach o których juz wcześniej wspominałam...bo przyjmijmy że uda mi się spotkać tego"wymarzonego"skąd pewność że po dziesięciu minutach randki nie okaże się największym rozczarowaniem mojego życia*(a co gorsze...na odwrot:) ..że piekne opakowanie będzie puste w środku! J tu powinnam chyba wstawić morał!A morał z tej historii płynie taki ze jeśli w końcu nie zaryzykuje i nie zostawie swoich paranoii na piętnaście minut w szafie...to mogę się pewnej pięknej ciepłej nocy za dwadzieścia lat obudzić w łóżku sama!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.12.2004 :: 22:26 :: bco194.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

Zgłoś sie do konkursu na naj sympatyczniejszego bloga. Podaj imię i adres bloga.Paula2
Talk.pl :: Wróć